Teslimat & İade Politikası

Teslimat Bilgileri


Siparişleriniz üretim merkezimizde özel ve günlük olarak hazırlanmakta, yolculuk şartlarına uygun olarak paketlenmektedir. Kargolama takvimimiz, size her zaman en taze ürünü ulaştırmak üzere hazırlanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 17:00’a kadar verdiğiniz siparişler üretim planına alınıp, takip eden iş gününde kargoya verilir. Cuma, Cumartesi ve Pazar (17:00’a kadar) günlerinde verdiğiniz siparişler, takip eden Pazartesi günü kargoya verilir.


Kargo ücretleri kampanya dönemleri dışında otomatik olarak hesaplanır ve siparişinize ek olarak dahil edilmektedir. Tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Kargo teslimatları 2-5 gün içerisinde gerçekleşmekte olup; yılbaşı, özel gün, resmi tatil ve bayramlarda değişiklik gösterebilmektedir.


Yurt dışına gönderim yapılmamaktadır.

 

İade Politikası


Ürünlerde sevkiyattan kaynaklı oluşabilecek dış ambalajda ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, kargoyu teslim almayın ve +90 (552) 494 19 60 numaralı müşteri hizmetlerine ulaşın. Aksi halde teslim alınmış kargodan kaynaklı gönderilerle ilgili sorumluluk kabul edemeyiz. 

 

Ürün sayfasında gösterilen görsellerin tamamı referans amaçlıdır ve gerçek ürünü yansıtmayabilir.

 

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ürün lezzetini, tadını beğenmeme ya da damak tadınıza uymama durumunda iade söz konusu değildir.

 

Ancak biz koşulsuz müşteri memnuniyeti politikamız gereğince sevkiyatı yapılmamış siparişleri iptal hakkı tanıyoruz.

 

Sevkiyat öncesi iade durumunda 3 iş gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır.

Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.